• Ny
    Metal Clipper Lighter Jewels
    Metal Clipper Lighter Jewels
    Metal Clipper Lighter Jewels

    Metal Clipper Lighter Jewels

    Anmeldelse(0)
    130,00 kr.
    Moms inkluderet
    130

    Metal Clipper lighter i Crown Jewels-udgaven fås i farverne rød og guld. Lighteren kan fyldes op med almindelig gas, og du kan skifte flintsten eller hele flintsystemet. Den leveres med en praktisk metaleske.

    Farve :
    Antal :
    Skynd dig, kun 6 Varer tilbage produkter

    Metal Clipper lighter Crown Jewels

    Leder du efter en Clipper lighter i metal, der kan bruges igen og igen, er Crown Jewels-udgaven et godt valg. Lighteren er lavet til tobak og lovlige urteblandinger, og den kan fyldes op i stedet for at blive smidt ud, når gassen er brugt.

    Det kan Metal Clipper Jewels

    • Metal Clipper lighter i Crown Jewels-design
    • Fås i farverne rød og guld
    • Kan fyldes op med almindelig gas
    • Flintstenen kan skiftes, og du kan også udskifte hele flintsystemet
    • Leveres med metaleske

    Påfyldning og vedligehold

    Fordi lighteren kan fyldes op med almindelig gas, kan du bruge den i lang tid. Når flintstenen er slidt, kan du skifte den, eller du kan udskifte hele flintsystemet. Det er en praktisk løsning, hvis du gerne vil have en lighter, der kan vedligeholdes.

    Metaleskens ekstra fordel er, at lighteren er nem at opbevare, og at den også egner sig som gaveide til dig, der samler på Clipper lightere.

    6 Varer

    Specifikke referencer

    16 andre produkter i samme kategori:

    Metal Clipper Lighter Jewels

    Metal Clipper Lighter Jewels

    130,00 kr.
    Moms inkluderet
    130