- Ny


Glas Pibe på 10 cm i glas, varenummer TP18. Piben er til tobak og lovlige urteblandinger og hører til i kategorien glaspiber hos SmokersParadise.
Alle piber er håndlavede, så farve og design kan variere fra pibe til pibe. Du får derfor et unikt stykke.
Her får du en glas pibe på 10 cm, som er et praktisk valg, hvis du leder efter en pibe i glas til tobak eller lovlige urteblandinger. Piben har varenummer TP18 og findes i vores kategori for glaspiber.
Alle piber i denne serie er håndlavede. Det betyder, at ingen to piber er helt ens, og at farve og design kan variere fra den ene pibe til den anden.
Fordi hver pibe er lavet i hånden, kan den pibe, du modtager, adskille sig lidt fra produktbilledet i farve og udseende. Det gør den til et personligt stykke, som du ikke finder to af.
Har du spørgsmål til glaspiber, er du velkommen til at kontakte os eller kigge forbi vores fysiske butik i Slagelse, hvor vi gerne vejleder dig.
Specifikke referencer